tamam
Qingdao Hongde New Material Co., Ltd 86-155-6391-6355 sales@soft-tiles.com
SSS Teklif Alın
Ana sayfa - SSS - S3:EVA Yumuşak Fayanslar hakkında SSS

S3:EVA Yumuşak Fayanslar hakkında SSS

September 7, 2021

A3:

 

S1.Yumuşak Köpük Fayanslar nelerden yapılmıştır?

A. Yumuşak Köpük Fayanslar, toksik olmayan bir EVA (etilen vinil asetat) köpükten yapılmıştır.EVA, BPA veya ftalat gibi plastikleştiriciler içermez.Paspaslarımızın bir örneğini bağımsız bir test laboratuarında test ettik ve sonuçlar bunun formamid içermediğini gösteriyor.

S2.Yumuşak Köpük Karolar su geçirmez mi?

A. Yumuşak Köpük Fayanslar kapalı hücreli EVA köpükten yapılmıştır ve fayanslar tamamen su geçirmezdir.Yumuşak Köpük Karolar bodrum katlarında veya dökülmelerin olduğu alanlarda kullanılabilir.Yumuşak Köpük Fayansların üzerindeki herhangi bir su sadece yüzeye oturacaktır.

S3.Paspaslar çocuklar için güvenli mi?

C. Paspaslar, birçok farklı çocuk ürününde kullanılan toksik olmayan EVA köpükten yapılmıştır.Paspaslar, oyuncak güvenlik standartlarını karşılayacak şekilde test edilmiştir.Paspaslarımızın bir örneğini bağımsız bir test laboratuarında test ettik ve sonuçlar bunun formamid içermediğini gösteriyor.

S4.Farklı paspasları birleştirebilir miyim?

C. Evet, genellikle aynı boyutta, kalınlıkta ve birbirine geçen kenarlarda bulunan paspaslar, tamamen benzersiz bir zemin oluşturmak için birlikte kullanılabilir!Uyumlu ürünleri görmek için ürün sayfasında 'uyumlu' yazımıza bakın.

S5.Köpük paspaslar dışarıda kullanılabilir mi?

C. EVA köpük matlarımızın sadece geçici bir çözüm olarak dışarıda kullanılmasını öneriyoruz.Tüm kauçuk ve PVC karolar kalıcı olarak dış mekanlarda kullanılabilir.