tamam
Qingdao Hongde New Material Co., Ltd 86-155-6391-6355 sales@soft-tiles.com
SSS Teklif Alın
Ana sayfa - SSS - S4: Kurulum SSS

S4: Kurulum SSS

September 7, 2021

A4:

 

S1.Yüzeylerin hazırlanması gerekiyor mu?

A. Yumuşak karolar, döşemek için neredeyse hiç hazırlık gerektirmez, mevcut betonun ön şapını almaya gerek yoktur.Düz olmayan zeminler için ideal!Doğrudan ahşap zeminlere, kısa çimlere, teras karolarına, zemin kaplamasına, halıya, betona, kaldırıma vb.

 

S2.Köpük paspaslar kalıcı olarak sabitlenebilir mi?

A. Evet, öneririz NEC onaylı çift taraflı sabitleme bandı EVA köpük paspasları sabitlemek için.

ÖNEMLİ

Genişlemeye izin vermek ve paspasların kalkma riskini azaltmak için zemin alanınızda 1/4 inç boşluk bırakmanız tavsiye edilir.

 

S3.Paspaslar yerden ısıtmanın altına yerleştirilebilir mi?

C. Yumuşak paspaslarımızı ısıtmalı zeminlere sermiş olsak da, ısıtmalı zeminlerde kalıcı ev tesisatı için alternatif döşeme bulmanızı öneririz.Eğilmiş yüzeyleri ve yoğuşma hasarını önlemek için lütfen yer karolarının genleşmesi/büzülmesi için yer bıraktığınızdan emin olun ve hava geçirmez şekilde sızdırmaz hale getirmeyin.

 

S4.Köpük paspaslar sığacak şekilde kesilebilir mi?

C. Evet, paspaslar özel bir uyum için kesilebilir.Bu durumda odanızın boyutundan biraz daha fazla sipariş vermeli ve odayı iki duvar boyunca kullanarak düzeltmelisiniz.Paspas, bir stanley bıçağı veya maket bıçağı ve düz bir kenar kullanılarak kolayca kesilir.Paspasları keserken, herhangi bir genişleme için mat ve duvar arasında en az 1/4 inç (6-9 mm) boşluk bırakın.

 

S5.Paspaslar ne kadar dayanır?

A. EVA köpük paspaslarımız çok dayanıklıdır ve makul koşullarda uzun yıllar dayanmalıdır.Ancak, yok edilemez değildirler ve kalıcı olarak girintilenebilirler veya örneğin keskin nesnelerle kesilebilirler.ince topuklu ayakkabı.İçinizin rahat etmesi için tüm paspaslarımızda 1 yıl üretici garantisi verilmektedir.

 

S6.Paspasları temizlemenin en iyi yolu nedir?

A. Kuru kir, toz ve çakıl için paspasları süpürmek veya vakumlamak en iyisidir.İnatçı kirler ve dökülmeler için paspasları nemli bir bez ve yumuşak deterjanla silmek en iyisidir.